نرده چوبی سفید دور باغچه

نرده چوبی سفید دور باغچه
باید توجه داشت که نرده‌های دور باغچه چوبی نیستند. چرا که دائما در مجاورت آب قرار دارند و در خطر پوسیدی هستند. بلکه نوع آن‌ها از پلاستیک است. نرده پلاستیک که با نام نرده باغچه شناخته می‌شود، یکی از پراستفاده‌ترین محصولات دکوراسیون و طراحی فضای باز و فضای سبز به شمار می‌آید. نرده باغچه از پروفیل مخصوص تولید می‌شود. مواد اولیه‌ی نرده‌ی چوبی سفید باغچه عبارتند از: پلاستیک بازیافتی، تراشه‌های چوب و آرد و براده‌های مخصوص. نرده چوب پلاستیک دارای ماندگاری و استحکام بالایی است. از دلایل محبوبیت نرده چوبی باغچه این است که می‌توان آن را در اندازه و سایزهای مختلف استفاده کرد. فرقی ندارد که باغچه‌ی شما چگونه باشد: کوچک یا بزرگ، درختان، گل‌ها و گیاهان شما در پشت حصارهای چوبی سفید زیباتر به نظر خواهند رسید. پهنای چوب و فاصله‌ی میان نرده‌ها به سلیقه‌ی شما بستپگی دارد و از هیچ قانونی تبعیت نمی‌کنند.

نرده پلاستیکی باغچه

نرده دور باغچه
نرده چوبی و نرده پلاستیک دور باغچه سازه دکوراتیوی است که بسیار به چوب شبیه است و می‌توان در ساخت و ساز، آن را به جای نرده چوبی با هر شکلی به راحتی تطبیق داد. نرده چوبی از جنس پروفیل چوب پلاستیک کاربردهای بسیاری در طراحی فضای باز و فضای سبز دارد و می‌توان برای حصار کشی باغ و باغچه، تعیین محدوده‌ی باغ و ویلا یا حیاط منازل مسکونی، طراحی فضای بیرونی آپارتمان از انواع نرده چوبی پلاستیکی بهره برد.

فروش نرده دور باغچه پلاستیکی
زیبایی نرده پلاستیکی باغچه بدین خاطر است که طبیعت را به داخل خانه می‌کشاند و حس می‌کنید که حصار دور باغچه انگار که باغی در دل طبیعت است. نرده پلاستیکی دور باغچه تفاوت زیادی با دیگر مدل‌های نرده پلاستیکی دارد. نرده‌های مورد استفاده در اطراف بافچه معمولا ساده‌تر است و زمخت‌تر، اما چیزی از زیبایی نرده چوبی دور باغچه نمی‌کاهد.
برای خرید نرده چوبی دور باغچه و نرده پلاستیکی دور باغچه، می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

قیمت نرده دور باغچه پلاستیکی
نرده پلاستیکی از انواع حفاظ است که کاربردهای مختلفی دارد. این نوع نرده را هم می‌شود به‌عنوان یک حفاظ دور محوطه کشیده و هم می‌توان استفاده‌ی تزئینی از آن کرد. خرید نرده پلاستیکی به‌ویژه برای استفاده در پاساژها، پارک‌ها، ساختمان‌های تجاری و مسکونی اهمیت بسیار زیادی دارد. نرده‌ی پلاستیکی یکی از انواع بسیار محبوب نرده‌ها و حفاظ‌ها است که از دیرباز تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته شده است. ویژگی‌های خاص این نوع نرده باعث شده تا اقبال به خرید نرده پلاستیکی و نرده چوبی باغچه بالا برود.

نرده چوبی دور باغچه در ادبیات:
تام سایر را که می‌شناسید؟ همان کودک چموش داستانی از مارک تواین.
تام سایر در خانه‌ی عمه پالی زندگی می‌کرد و استعداد عجیبی در انجام کارهای شیطنت آمیز داشت.
عمه پالی، تام را به خاطر دعوایی که کرده بود مجبور کرد تا نرده‌های حیاط را رنگ بزند. او با این که از رنگ زدن متنفر بود با زرنگی پیش دوستانش وانمود کرد که از کارش لذت می‌برد. آن وقت بچه‌ها با دادن سیب و تیله و سازدهنی اجازه گرفتند تا نرده‌ها را رنگ بزنند و تام از شر این کار راحت شد.

به دنبال قیمت نرده چوبی هستید؟ کلیک کنید.

تام سایر و نرده چوبی باغچه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.