وبلاگ – سایدبار

نگاهی به تفاوت قیمت نرده استیل 201 و نرده استیل 304
۱۳ بهمن ۱۴۰۰

نگاهی به تفاوت قیمت نرده استیل 201 و نرده استیل 304

4- خلاصه محتوا استیل یکی از بهترین و پر مصرف ترین متریال ها برای ساخت نرده است. نرده استیل‌ها را می‌شود در بسیاری از ساختمآن‌ها و آپارتمآن‌ها و … دید. از مزایای استفاده از نرده استیل ضد خش بودن و ضدزنگ بودن و ضد خوردگی و … است. دو نوع نرده استیل بیشترین استفاده را دارد یکی استیل 201 و دیگری 304. در این مقاله نگاهی به تفاوت‌های این دو استیل و همچنین علل تفاوت قیمت نرده استیل 201 با نرده استیل 304 می‌پردازیم.

نگاهی به قیمت نرده استیل
۲۶ دی ۱۴۰۰

نگاهی به قیمت نرده استیل

نرده استیل از جمله نرده‌هایی است که امروزه در ساختمان‌ها استفاده می‌شود. این نرده ها هم امکان نصب در فضای داخلی خانه و هم نمای ساختمان را دارا است. از ویژگی های مثبت این نرده ها به مقاومت بالا، صیقلی بودن، ضدزنگ بودن و … می‌شود اشاره کرد. در این مقاله می‌کوشیم نگاهی انواع و قیمت نرده استیل بیندازیم.

کاربرد نرده چوبی در بالکن و راه‌پله
۸ دی ۱۴۰۰

کاربرد نرده چوبی در بالکن و راه‌پله

استفاده از نرده چوبی به گذشته‌های دور می‌رسد و هنوز هم مورداستفاده و توجه معماران و طراحان خانه و ساختمان است. مزایای استفاده از نرده چوبی باعث شده که بسیار در طراحی و معماری خانه‌ها و ویلاها دیده می‌شود. در این مقاله می‌کوشیم نگاهی به وضعیت نرده چوبی بیندازیم و در ادامه استفاده از نرده…

پسیو کردن / پسیواسیون نرده استیل
۲۸ شهریور ۱۳۹۹

پسیو کردن / پسیواسیون نرده استیل

پسیواسیون، پسیو کردن یا غیر فعال سازی سطح استیل یک مرحله ضروری برای افزایش مقاومت استیل نسبت به خوردگی قطعات از جنس فولاد ضد زنگ (stainless steel) استنلس استیل است. اینطور نیست که این فرایند اعمال پوشش یا برداشتن یک لایه از فلز باشد؛ بلکه تغییراتی در ساختار سطح ایجاد می‌کند که اگر به روش درست انجام نگیرد منجر به افزایش خوردگی در فلز می‌شود.

نرده استیل استخر
۲۵ شهریور ۱۳۹۹

نرده استیل استخر

چرا در استخرها از نرده استیل استفاده می‌شود؟ آیا لزومی به این کار هست؟ اگر استیل زنگ بزند چه؟ چه تضمینی وجود دارد که استیل سالم بماند. با پاسخ به این سوال‌ها خواهیم دانست که آیا از نرده استیل در استخرها و جهاهای مرطوب استفاده کنیم یا نه. معمولاً هر استخری دو بخش دارد: یک بخش کم‌عمق و یک بخش عمیق. قطعا چنین است که افراد برای بیرون آمدن از استخر به پله یا چنین چیزی نیاز دارند و همانطور که می‌دانید اشکال مختلفی از انواع پله استخر برای این منظور استفاده می‌شود.

یک پارامتر مهم در طراحی ساختمان
۲۳ شهریور ۱۳۹۹

یک پارامتر مهم در طراحی ساختمان

یکی از پارامترهایی که در طراحی فضاهای ساختمانی کاربرد زیادی دارد، استفاده از نرده استیل می باشد. نرده استیل علاوه بر زیباتر نشان دادن فضا به دلیل استحکامی که دارد، سبب ایجاد امنیت بیشتر در ساختمان می گردد. امروزه نرده‌های استیل در طرح های مختلف و متنوع و برای قسمت های مختلف ساختمان در نمای خارجی و همچنین دکوراسیون داخلی به کار برده می شود. این نرده ها برای استفاده در راه پله، برای اطراف محوطه های ساختمان، حفاظ پنجره ها می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

قیمت فولاد (استنلس استیل) چگونه تعیین می‌شود
۱۷ شهریور ۱۳۹۹

قیمت فولاد (استنلس استیل) چگونه تعیین می‌شود

عوامل تعیین‌کننده‌ی قیمت فولاد:در جهان امروز تولید و مصرف فولاد به یکی از شاخص‌های اصلی رشد و توسعه در کشورها و جوامع تبدیل شده است و بخش عمده‌ای از صنایع جهان به فولاد وابسته است.به‌همین دلیل قیمت فولاد برای کشورهای توسعه‌یافته و همچنین کشورهای درحال‌توسعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.به دلیل چنین اهمیتی، قیمت…

فولاد زنگ نزن: استنلس استیل
۱۶ شهریور ۱۳۹۹

فولاد زنگ نزن: استنلس استیل

پنج دسته اصلی فولادهای زنگ‌نزن وجود دارد. از این میان فولادهای زنگ‌نزن آستنیتی در ایران از محبوبیت بالایی برخوردارند.