نرده و راه‌پله تمام چوب

نرده چوبی دوبلکس

این پروژه به صورت تمام چوب و برای یک خانه دوبلکس اجرا شده است.

چرا مردم مشتاق‌اند تا از نرده چوبی استفاده کنند؟ از جمله مزایای این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
1- تنوع رنگ‌بندی و طرح
2- زیبایی در چشم بیننده
3- توانایی ترکیب چوب با سایر عناصر مانند سنگ و شیشه
4- بخشیدن روح طبیعت به زندگی

پله ساختمان های دوبلکس نیز گزینه مناسبی است تا بهانه‌ای برای استفاده از نرده‌های چوبی و بخشیدن روح به منزلتان باشد. طرح چوب جریان زنده طبیعت را در دکوراسیون داخلی خانه وارد می‌کند. نوع دوبلکس این نرده هم دکوراسیون را از نظر زیبایی داخلی خوش‌جلوه‌تر می‌کند و هم باعث طراوت بیشتر نمای داخلی خانه و محیط آن می‌شود.

مایلید اقدام به نصب نرده چوبی دوبکس نمایید؟

می‌خواهید از قیمت نرده چوبی دوبلکس مطلع شوید؟

کافی است با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

09123415048

09129415048

نگاهی به تفاوت قیمت نرده استیل 201 و نرده استیل 304
۱۳ بهمن ۱۴۰۰

نگاهی به تفاوت قیمت نرده استیل 201 و نرده استیل 304

4- خلاصه محتوا استیل یکی از بهترین و پر مصرف ترین متریال ها برای ساخت نرده است. نرده استیل‌ها را می‌شود در بسیاری از ساختمآن‌ها و آپارتمآن‌ها و … دید. از مزایای استفاده از نرده استیل ضد خش بودن و ضدزنگ بودن و ضد خوردگی و … است. دو نوع نرده استیل بیشترین استفاده را دارد یکی استیل 201 و دیگری 304. در این مقاله نگاهی به تفاوت‌های این دو استیل و همچنین علل تفاوت قیمت نرده استیل 201 با نرده استیل 304 می‌پردازیم.

نگاهی به قیمت نرده استیل
۲۶ دی ۱۴۰۰

نگاهی به قیمت نرده استیل

نرده استیل از جمله نرده‌هایی است که امروزه در ساختمان‌ها استفاده می‌شود. این نرده ها هم امکان نصب در فضای داخلی خانه و هم نمای ساختمان را دارا است. از ویژگی های مثبت این نرده ها به مقاومت بالا، صیقلی بودن، ضدزنگ بودن و … می‌شود اشاره کرد. در این مقاله می‌کوشیم نگاهی انواع و قیمت نرده استیل بیندازیم.

کاربرد نرده چوبی در بالکن و راه‌پله
۸ دی ۱۴۰۰

کاربرد نرده چوبی در بالکن و راه‌پله

استفاده از نرده چوبی به گذشته‌های دور می‌رسد و هنوز هم مورداستفاده و توجه معماران و طراحان خانه و ساختمان است. مزایای استفاده از نرده چوبی باعث شده که بسیار در طراحی و معماری خانه‌ها و ویلاها دیده می‌شود. در این مقاله می‌کوشیم نگاهی به وضعیت نرده چوبی بیندازیم و در ادامه استفاده از نرده…

پسیو کردن / پسیواسیون نرده استیل
۲۸ شهریور ۱۳۹۹

پسیو کردن / پسیواسیون نرده استیل

پسیواسیون، پسیو کردن یا غیر فعال سازی سطح استیل یک مرحله ضروری برای افزایش مقاومت استیل نسبت به خوردگی قطعات از جنس فولاد ضد زنگ (stainless steel) استنلس استیل است. اینطور نیست که این فرایند اعمال پوشش یا برداشتن یک لایه از فلز باشد؛ بلکه تغییراتی در ساختار سطح ایجاد می‌کند که اگر به روش درست انجام نگیرد منجر به افزایش خوردگی در فلز می‌شود.