نرده استیل

نرده‌ها انواع مختلفی دارند. یکی از انواع نرده‌ها، نرده‌ی جنس استیل است. نرده استیل را به‌عنوان حفاظ پله‌ها استفاده می‌کنند. امروزه آلیاژ استیل در هر مکانی از محیط اطرافمان (از آشپزخانه و حمام و راه‌پله تا فضاهای شهری) استفاده می‌شود.
نرده استیل یکی از انواع نرده است که به دلیل زیبایی و نیز مقاومت در برابر رطوبت و شرایط آب‌وهوایی و اکسیدن نشدن آن (زنگ‌نزن بودن) جایگزین بسیار مناسب و عالی نرده‌های کلاسیک می باشد. نرده استیل مدل‌ها و طرح‌های گوناگونی دارد که مطابق با نمای داخلی و خارجی ساختمان و نیز استاندارهای مد نظر می‌توان از این مدل‌ها استفاده کرد.
نرده استیل برای حفاظت و ایمنی و نیز راحتی افرادی است که از پله‌ها رفت و آمد می‌کنند و در کنار دیوار و روی سنگ پله‌ها نصب می شود.

ویژگی‌های نرده استیل
نرده استیل علاوه بر ویژگی زنگ‌نزن بودن، یک خصوصیت دیگر دارد و آن این که شکل‌پذیر است و می‌توان ان را به اشکال متنوع درآورد.
نرده استیل آلیاژی است با پایه‌ی آهنِ، که مقداری کروم نیز دارد. آهن استفاده‌ شده در ساخت نرده انعطاف کمتر و قابلیت زنگ‌خوردگی بیشتری دارد، اما با افزودن کروم به آن، آلساژ حاصله همان استیل است. این عمل باعث مقاومت نرده‌ی استیل در برابر زنگ‌خوردگی‌ است. نرده‌های استیل مقاومت بسیار بالایی دارند و هرگز زنگ نمی‌زنند.
جنس استیل به‌گونه‌ای است که در برابر خراشیدگی و خط و خش مقاوم است و رنگ و شکلشان بر اثر تابش نور خورشید، رطوبت، گرما و سرمای شدید تغییر نمی‌کند. به‌خاطر صاف و صیقلی بودن سطح نرد‌ه‌های استیل، تمیز کردن و براق نمودن آن‌ها به‌راحتی امکان‌پذیر است.

نرده استیل چیست؟
در دنیای امروزی انواع نرده استیل با کاربردهای مختلف، محبوبیت زیادی یافته است و از نظر جنس و آلیاژ می‌توان به دو نوع معروف نرده استیل 201 و نرده استیل 304 تقسیم می‌شوند. تفاوت این دو نرده ناشی از میزان کروم مورد استفاده در آلیاژ آن‌ها است.
نرده استیل به خاطر کیفیت بالای استیل و زیبایی و تنوع مدل‌ها، گزینه‌ی مناسبی جهت استفاده در خانه و حل کار و حتی فضاهای عمومی است.
برای نصب نرده استیل به ابزارآلاتی مثل دریل برقی، اره‌برقی آهن‌بُر، دستگاه پرچ‌کن و… نیاز است.
قیمت نرده استیل
از آنجایی که تنوع رنگ، مدل و جنس نرده استیل بسیار زیاد است، با هر بودجه‌ای می‌توان نسبت به نصب نرده در محل مورد نظر مبادرت ورزید.

نرده استیل 304 بالکن

استیل
استیل، آلیاژی است بر پایه آهن. استیل نسبت به نرده‌های آهنی زیبایی و دوام قابل‌توجهی داشته و پوسیدگی و زنگ‌زدگی آن نسبت به آن بالاتر بوده و مقاومت بیشتری دارد. استفاده از نرده استیل نه فقط برای امنیت در ساختمان که برای زیبایی نیز رواج دارد.
قیمت نرده استیل با توجه به کیفیت استیل و مدل پایه‌های نرده استیل، ضخامت ورق به کار رفته در آن، تعداد و نوع چیدمان پایه‌های نرده و بر اساس هر متر طول محاسبه می‌شود. قیمت نرده استیل راه‌پله با آلیاژ 201 معمولا از قیمت نرده استیل بالکن با آلیاژ 304 پایین‌تر است، اولا به دلیل تفاوت آلیاژ و ثانیا چون ارتفاع نرده استیل راه‌پله پایین‌تر از نرده استیل مورد استفاده در بالکن است.
آرشه دکور تضمین‌کننده‌ی نصب بهترین نرده با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت است. همچنین می‌توانید نوع و رنگ یراق‌آلات را خودتان انتخاب کنید.
قیمت نرده استیل بسته به آلیاژ و ارتفاع از 195 هزار تومان شروع می‌شود.
نوع استیل و ضد زنگ بودن آن بر قیمت نرده استیل تاثیر دارد.
انتخاب نوع رنگ استیل نیز بر قیمت نرده استیل تاثیر می‌گذارد.
نوع مصالح مورد استفاده نیز بر قیمت نرده تاثیر دارد.

دیدگاه‌ها

ارسلان اسدی

بسیار عالی
دمتون گرم

یک پارامتر مهم در طراحی ساختمان – دکوراتیو آرشه

[…] طراحی فضاهای ساختمانی کاربرد زیادی دارد، استفاده از نرده استیل می باشد. نرده استیل علاوه بر زیباتر نشان […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.