قیمت حفاظ استیل

نصب حفاظ با لوله و پروفیل استیل علاوه بر شیک کردن محیط، باعث امنیت بالای محل نیز می‌شود. گروه دکوراتیو آرشه با سبکی مدرن اقدام به نصب حفاظ بر روی درب و پنجره‌ی شما نموده و کیفیت، امنیت و زیبایی نمای ساختمان شما را تضمین می‌کند. بر روی هر پنجره و دربی می‌توان انواع حفاظ از جنس آهن، آلومینیوم، استیل، و ترکیبی با شیشه را نصب کرد.
در صورتی که برای حفاظ از ترکیب فلز و شیشه استفاده شود، زیبایی خاصی به محیط بخشیده خواهد شد. از خصوصیات ویژه‌ی حفاظ استیل می‌توان به قابلیت تمیز کردن ساده آن اشاره کرد. همچنین در مقابل شرایط آب‌وهوایی مقاومت بالایی دارد و دچار خوردگی و زنگ نمی‌شود.

حفاظ استیل
حفاظ استیل چیست؟ حفاظ لغت یعنی چیزی که ایجاد امنیت می‌کند. با به‌وجود آمدن برج‌ها و ساختمان‌های بلند، مهندسین معمار به چیزی احتیاج داشتند که هم امنیت شخص پشت پنجره را به خاطر ارتفاع تضمین کنند و هم جلوی تجاوز دزدان و نیز ورود راحت‌تر به ساختمان را به محل بگیرند؛ و در عین حال لازم بود که زیبایی ساختمان نیز حفظ شود.
حفاظ استیل، به عنوان محافظی با آلیاژ باکیفیت و زیبا شناخته می‌شود. همین طور حفاظ استیل از سقوط از بالکن، پنجره و… جلوگیری می‌کند. از حفاظ استیل برای موارد بسیاری همچون حفاظ بانک‌ها و موسسات دولتی استفاده می‌شود. تیم دکوراتیو آرشه نصب پروژه‌های حفاظ استیل را در کمتر از یک روز اجرا می‌کند.

قیمت حفاظ پنجره و حفاظ استیل
حفاظ از مهم‌ترین پوشش‌های پنجره محسوب می‌شود که هم زیبایی ظاهری دارد و هم برای بالا بردن امنیت بسیار مهم است. حفاظ پنجره انواع مختلفی دارد که پراستفاده‌ترین و کاربردی‌ترین آن حفاظ استیل می‌باشد.
قیمت حفاظ پنجره بر اساس متراژ کار و نوع و ضخامت قوطی و لوله‌ی استیل استفاده شده در ساخت حفاظ پنجره تعیین می‌شود.
حفاظ پنجره استیل طرح‌های متنوعی دارد. برای آگاهی از قیمت انواع حفاظ پنجره می‌توانید با شماره‌های 09123415048 و 09129415048 تماس بگیرید. تیم آرشه دکور آماده است تا مشاوره و راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

دیدگاه‌ها

یک پارامتر مهم در طراحی ساختمان – دکوراتیو آرشه

[…] برای استفاده در راه پله، برای اطراف محوطه های ساختمان، حفاظ پنجره ها می توانند مورد استفاده قرار […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.