نرده استیل حصاری

نرده استیل امروزه به عنوان حفاظ و نرده‌ی راه‌پله ساختمان‌های اداری، تجاری و مسکونی میان مشتریان و مجریان طراحی دکوراسیون داخلی دارای محبوبیت است. دلیل این امر ایجاد امنیت در رفت‌وآمد از پله‌ها و ارتفاعات و بالکن و تراس‌های ساختمان می‌باشد. امروزه نرده استیل به‌دلیل قیمت مناسب، کیفیت بهتر و زیبایی نسبت به سایر نرده‌های راه‌پله با سایر متریال‌ها همچون آلومینیوم، آهن، چوب و… کاربرد بیشتری دارد. از مهم‌ترین دلایل محبوبیت نرده استیل و سایر نرده‌های راه پله از جنس و متریال نرده آلومینیومی، نرده شیشه‌ای، نرده آهنی، نرده چوبی و… می‌توان به کیفیت بالا، دوام و مانگاری آن و نیز استحکام آن اشاره کرد. در گذشته استفاده از نرده استیل فقط به دلیل ایجاد امنیت راه‌پله و بالکن بود، ولی امروزه از نرده استیل به‌عنوان یکی از نمودهای مهم زیبایی دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود. نرده‌های استیل در آلیاژهای گوناگونی عرضه می‌شوند که پرکاربردترینشان نرده استیل 201، نرده استیل 304 و نرده استیل 316 است و تفاوتشان در مقاومتشان در برابر تغییر رنگ، تیره شدن و زنگ‌زدگی و خوردگی است.
نرده استیل 304 نسبت به نرده استیل 201 مقاومت بیشتری دارد. نرده استیل 316 نیز مقاومت بالاتری نسبت به نرده استیل 304 دارد. از این رو در فضای بیرونی ساختمان و فضای باز و در معرض شرایط جوی طبیعی از نرده استیل 304 و نرده استیل 316 استفاده می‌شود. به استیل 304، استیل نگیر و یا استیل ضدزنگ هم گفته می‌شود. نرده‌های استیل دو رنگ نقره‌ای و طلایی دارند و می‌توان با استفاده از نوع پایه‌ها با رنگ‌های متفاوت، ترکیب رنگ آن‌ها و طریقه نصب نرده استیل، به طرح مورد نظر خود رسید. نقیمت نرده استیل با توجه به مواردی مانند آلیاژ استیل، نوع نرده استیل، متراژ نرده استیل، ارتفاع، مواد به کار رفته و… بستگی دارد.

نرده استیل حصاری 5

نرده استیل حصاری یا نرده استیل عمودی
دلیل نامگذاری این نوع نرده‌ها به نرده استیل حصاری یا نرده استیل عمودی اسن است که لوله‌های آن غیر از دستک یا رویه که از لوله 51 میلی‌متری تشکیل شده است، از لوله‌هایی با قطر 16 ، 25 یا 38 میلی‌متر به‌صورت عمودی جهت ایجاد ایمنی بیشتر استفاده می‌شود.
به طورکلی نرده استیل حصاری از نظر مدل نصب به چند گروه تقسیم می‌شود:
نرده استیل حصاری 16
نرده استیل حصاری 25
نرده استیل حصاری 38
نرده استیل حصاری یا نرده استیل عمودی را با استفاده از سه نوع آلیاژ نصب می‌شود: نرده استیل حصاری 201
نرده استیل حصاری 304
نرده استیل حصاری 316
نرده استیل حصاری 201 ارزان‌تر از نرده استیل حصاری 304 است اما کیفیت پایین‌تری نسبت به آن دارد.

دیدگاه‌ها

محاسبه قیمت نرده استیل – دکوراتیو آرشه

[…] دانستن قیمت هر متر نرده استیل، ابتدا لازم است اجزای تشکیل دهنده‌ی نرده استیل را […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.